Płyta upamiętniająca Maksa z 12 utworami Jego autorstwa.

 

W naszym sklepie można obecnie nabyć płytę Miss Tibet – Empty Room z 12 utworami muzyki elektronicznej.

Płyta ma dla nas wymiar symboliczny, ponieważ została podarowana nam przez Bliskich Maksa, który w dniu 26 lipca obchodziłby swoje urodziny. Zgodnie z Ich wolą całość środków ze sprzedaży zostanie przeznaczona na cele statutowe naszej Fundacji.

Bliscy Maksa:
„(…) Muzyka, obok filozofii, była jedną z pasji, które dawały Maksowi radość i wytchnienie.
W celu uhonorowania pamięci naszego kochanego Maksia, który odszedł od Nas zbyt szybko, została wydana płyta pt. „Empty Room” z utworami Jego autorstwa pod pseudonimem Miss Tibet.
Z okazji urodzin Maksia, które przypadają na 26 lipca, chcemy przeznaczyć płyty jako darowiznę dla fundacji. Całość kwoty ze sprzedaży  zostanie przekazana dla warszawskiej Fundacji eFkropka, wspierającej osoby w kryzysie psychicznym.
Wierzymy w to, że wydanie płyty pomoże fundacji eFkropka osiągnąć cele, które Maksiu wspierał całym sercem, gdy w zeszłym roku uczestniczył w organizowanym przez nich Marszu Żółtej Wstążki.
Misją fundacji jest zapobieganie izolacji osób po kryzysie zdrowia psychicznego, przeciwdziałanie ich stygmatyzacji i przełamywanie stereotypów związanych z chorobami psychicznymi. Maks również zmagał się z problemami ze zdrowiem psychicznym i dobrze wiedział, jak długą drogę musimy jeszcze przejść, aby uświadomić społeczeństwo o jego wadze, a także pokonać krzywdzące stereotypy, które istnieją wobec osób z zaburzeniami.
Płyta została wydana z inicjatywy bliskich Maksia – Taty Roberta, dziewczyny Ani, przyjaciółki Dalii oraz przy pomocy twórców – mastering w wykonaniu Piotra Witkowskiego; projekt graficzny Edyty Sasin i Bartosza Zaskórskiego:
„Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaprojektować oprawę graficzną dla płyty Maksa. Nie mieliśmy okazji go poznać. Jednak z rozmów z Dalią, jego przyjaciółką, wyłaniał się obraz wrażliwej, zdolnej młodej osoby. Chcieliśmy oddać hołd tej wrażliwości – i wszystkim osobom, które przechodzą przez podobne doświadczenia.”
Pragniemy, by mimo nieobecności Maksa, brak obojętności na cierpienie innych i zaangażowanie w niesienie pomocy trwały dalej. Z całego serca zachęcamy Was do wpłacania pieniędzy na fundację i zapoznanie się z twórczością Miss Tibet.
– Rodzina i Przyjaciele (…)”

Cena płyty wynosi 55 zł (wysyłka na terenie Polski na koszt sprzedającego*) 

W przypadku zamówienia 5 lub więcej płyt, cena wynosi 45 zł. za sztukę.

W celu nabycia płyty, prosimy o wypełnienie formularza i zatwierdzenie przyciskiem „Prześlij”

Link do formularza zamówienia

Przed kupnem prosimy o zapoznanie się z regulaminem:

Regulamin Sklepu internetowego Fundacji eFkropka

  • wysyłka z dostawą pod adres lub do paczkomatu realizowana przez firmę InPost.

 

 

Podziel się tym tekstem!

Wykonanie : Tomasz Bednarek

Skip to content