Poradnia u Asystentów Zdrowienia – czekamy na zgłoszenia!

 

W naszej poradni, którą uruchomiliśmy w grudniu 2023 roku,  możecie Państwo skorzystać ze spotkań wsparciowo-doradczych świadczonych przez certyfikowanych asystentów zdrowienia*.  W ramach Poradni u Asystentów Zdrowienia oferujemy do 5 bezpłatnych 50 minutowych spotkań z AZ, świadczonych osobom dorosłym z doświadczeniem kryzysu psychicznego oraz rodzinom i bliskim osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Spotkania odbywają się naszym lokalu przy ul. Ożarowskiej 61 w Warszawie*. Obecnie wsparcie online lub telefoniczne możliwe jest w wyjątkowych sytuacjach. W przyszłości planujemy szersze wsparcie w tym zakresie dla osób z całej Polski. W poradni w ramach różnych projektów prowadzone są również grupy wsparcia. O ich aktualnej ofercie oraz możliwości dołączenia do nich informujemy na naszym profilu FB, na stronie głównej w zakładce „projekty” oraz w kontakcie bezpośrednim.

Czekamy na zgłoszenia poprzez  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
W przypadku problemów z wypełnieniem formularza, przyjmujemy zgłoszenia mailowo pod adresem: poradnia@ef.org.pl ewentualnie telefonicznie pod numerem tel: (+48) 787 232 083 (poniedziałki-w piątki w godz. 11.00- 18.00), jeśli nie będziemy mogli odebrać, oddzwonimy. Na zgłoszenia odpowiemy w ciągu 72 godzin.
*Asystent zdrowienia to osoba po kryzysie psychicznym, która przeszła przez terapię własną, ukończyła specjalistyczny kurs oraz staże w placówkach ochrony zdrowia psychicznego. Więcej informacji o asystentach zdrowienia
Nasi asystenci, to osoby z kilkuletnim doświadczeniem pracy w tej roli m. in. w oddziałach psychiatrycznych warszawskich szpitali.
Będziemy wdzięczni za wsparcie naszej innowacyjnej Poradni u AZ poprzez zrzutkę  https://tiny.pl/csmv5  Przypominamy, że zarówno wpłaty na zrzutkę jak i bezpośrednio na nasze konto, uprawniają do odliczeń podatkowych w ramach rozliczenia rocznego PIT.
Alternatywna możliwość wpłaty: Fundacja eFkropka nr. rach: ⬇️
73 2530 0008 2016 1049 6433 0004
Tytuł: Darowizna na cele statutowe, Poradnia u AZ, KRS 0000382481
Jesteśmy organizacją pożytku publicznego OPP ➡️Fundacja EF KROPKA

 

 

Podziel się tym tekstem!

Wykonanie : Tomasz Bednarek

Skip to content