Oficjalne otwarcie nowego lokalu Fundacji eFkropka

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na otwarcie naszej nowej siedziby, która także mieścić będzie biuro Kongresu Zdrowia Psychicznego.

Planujemy w dniu 21 listopada 2022 r. (poniedziałek) uroczyście przeciąć wstęgę o godzinie 12.00, a następnie przyjmować gości przez cały dzień do wieczora.

W ramach dnia otwartego pokażemy wyremontowane wnętrza, ugościmy czymś słodkim, podzielimy się naszą radością i planami. A plany mamy ogromne….

Oto, co wstępnie zaplanowaliśmy – start 12.00
12.00 – 13.30 – Powitanie gości przez założycieli fundacji. Uroczyste przecięcie wstęgi, krótkie przemowy reprezentantów fundacji oraz gości. W tym czasie oprowadzimy Państwa po lokalu i opowiemy o naszych działaniach i planach.
Ok. 13.30 – „Centra zdrowia psychicznego” – bezpłatne, natychmiastowe wsparcie blisko domu – opowie nam Katarzyna Szczerbowska, osoba z doświadczeniem schizofrenii paranoidalnej, rzeczniczka prasowa Biura ds. pilotażu Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego oraz Kongres Zdrowia Psychicznego , członkini Rady Fundacji eFkropka
Ok. 14.00 – połączymy się online z Dyrektor Joanną Cieślik – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu. Pani Joanna opowie o współpracy z fundacją i możliwościach wsparcia w powiecie przasnyskim.
Ok. 14.30 – połączymy się online z Dyrektor Joanną Tańską- Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie. Pani Joanna opowie o możliwościach wsparcia w powiecie mławskim i zrealizowanym projekcie z nasza fundacją.
Ok. 16.00 – Edukatorzy Fundacji opowiedzą o swoich działaniach oraz o warsztatach antystygmatyzacyjnych” Razem wbrew stereotypom”
Ok. 17.00 – „ Mateusz Waligóra w drodze na Biegun Południowy” o wyprawie i udziale w tym projekcie Fundacja eF kropka opowie nam – Dominik Szczepański, rzecznik prasowy wyprawy *
Dziś właśnie Mateusz Waligóra rozpoczął swoją wędrówkę!
Ok. 18.00 – „Asystenci zdrowienia- kim są i jak pomagają” – o tym opowie nam Katarzyna Szczerbowska.
Zakładamy małe poślizgi i ew. delikatne zmiany w programie, ale będziemy do Państwa dyspozycji do godziny 20.00 – W ramach dnia otwartego pokażemy wyremontowane wnętrza, ugościmy czymś słodkim, podzielimy się naszą radością i planami. Pokażemy, co udało nam się zrealizować m.in. dzięki zrzutce na wyposażenie lokalu https://zrzutka.pl/poradnia Krótkie relacje z otwarcia udostępnimy na tym profilu. Warszawa, ul. Ożarowska 61 lok. U4, – wejście od podwórza, ciąg lokali użytkowych, różowe drzwi, przy sklepie spożywczym Top Market)
* Dominik Szczepański jest polskim dziennikarzem, który od lat związany jest z „Gazetą Wyborczą”(obecnie gazeta.pl) Reportaże i wywiady jego autorstwa publikowane były w między innymi „Dużym Formacie”, „Wysokich Obcasach”, „Magazynie Świątecznym” czy „National Geographic Traveler”.
Jest autorem i współautorem książek o polskim himalaizmie „Nanga Parbat. Śnieg, kłamstwa i góra do wyzwolenia”, „Spod zamarzniętych powiek” czy książki „Na oceanie nie ma ciszy. Biografia Aleksandra Doby, który przepłynął Atlantyk kajakiem”.
W 2019 roku nakładem Wydawnictwa Agora ukazała się jego książka „Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza„.

Edukatorzy i Zarząd Fundacji eFkropka

 

(Warszawa, ul. Ożarowska 61 lok. U4, – wejście od podwórza, ciąg lokali użytkowych, różowe drzwi, przy sklepie spożywczym Top Market)

Podziel się tym tekstem!

Wykonanie : Tomasz Bednarek

Skip to content