Grupa integracyjna dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego

Przed kilkoma latami, osoby z doświadczeniem kryzysu psychicznego – przy wsparciu Fundacji – zdecydowały się zorganizować spotkania integracyjne dla innych osób chorujących. Z czasem do grupy dołączyli studenci psychologii i obecnie współprowadzą grupę.

Spotykamy się, żeby dzielić się doświadczeniem, rozmawiać na różne tematy. Wspólnie spędzać czas w ciekawy sposób. Czasem też wychodzimy razem na miasto – do galerii, kina i teatru (wybieramy tańsze miejsca)  lub do na spacer do lasu. Jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje spędzania wolnego czasu.

Osoby, które chciałyby do nas dołączyć muszą być w stanie remisji – tj. we względnie dobrym stanie psychicznym oraz posiadać diagnozę psychiatryczną.  Uczestnictwo wymaga zaakceptowania i przestrzegania regulaminu grupy.

Regularne spotkania odbywają się bez udziału specjalistów – są prowadzone  przez osoby z doświadczeniem kryzysu, wspierane przez studentów psychologii. Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się mailowo – pod adres:  integracja@ef.org.pl (UWAGA! Czasem odpowiadamy po kilku dniach)

Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy formularz zgłoszeniowy do wypełnienia. Potem odbywa się rozmowa kwalifikacyjna.   

Spotkania odbywają się hybrydowo w czwartki w godzinach 18.00 -20.00, w Warszawie przy ul. Ożarowskiej 61 lok. U4 (Różowe drzwi przy sklepie TOP MARKET, od wnętrza podwórza)  oraz online.

Dzięki spotkaniom hybrydowym, mogą w nich brać udział osoby spoza Warszawy. . 

Podziel się tym tekstem!

Wykonanie : Tomasz Bednarek

Skip to content