Raper Siles „Przed Oczami” – wspólne przesłanie

Wraz z Silesem niesiemy wspólne przesłanie. Wysłuchajcie utworu.

Siles prezentuje singiel, który niesie ze sobą jego bardzo osobistą historię. Utwór “Przed Oczami” to jego osobisty apel do wszystkich osób, które w otoczeniu mają bliskich walczących z trudnymi problemami. Przesłanie tekstu ma zachęcać do zainteresowania się takimi osobami, do wspierania ich przez tak proste gesty jak zwykła rozmowa. Jednocześnie zachęca odbiorców do zapoznania się z działalnością Fundacji eFkropka. 

“Na co dzień staram się być człowiekiem dążącym do celów, ale nie bagatelizuję swoich emocji. W życiu czekają nas chwile przepełnione radością i te, w których czujemy się tak źle, że mamy ochotę zniknąć. Musimy pamiętać, że każdy z nas ma nich prawo. Gromadzenie w sobie negatywnych emocji niesie ze sobą okropne skutki. Sam przechodziłem takie etapy, dlatego nie wstydzę się cięższych momentów, ale też głośno mówię o tych, w których zwyciężam, pokonuje swoje słabości i cieszę się chwilą. Wiele osób codziennie nosi maskę uśmiechu, a w środku czuje ból.”

Ten singiel dedykuję mojej babci – 17 grudnia to data jej urodzin. Rok temu w ten sam dzień pożegnałem swoją babcię, chwilę później zmarł jej brat. To była ciężka lekcja, ale też wielka motywacja do tego, żeby nie tracić czasu na chowanie własnego ja. Każdy dzień jest bezcenny i trzeba go doceniać. Telefon z tą przykrą informacją dostałem w trakcie kręcenia teledysku do utworu “BYE BYE BYE”, byłem załamany, ale wiedziałem, że robię to właśnie dla niej. Kręcimy to dalej, to dla niej, ja nie gram rapera. Moja muzyka to szczerość, ja jestem artystą, jestem raperem, nie gram go przed kamerą.” ~ Siles o utworze “Przed Oczami” oraz o historii, która się z nim wiąże.

“Przed Oczami” nie zapowiada nowego wydawnictwa rapera. Jest utworem nagranym z przyczynek osobistych. Jego przesłanie niesione jest we współpracy z Fundacją eFkropka. 

#Siles #Przedoczami #ZdrowiePsychiczneMaZnaczenie

Podziel się tym tekstem!

Wykonanie : Tomasz Bednarek

Skip to content