Spotkanie wolontariuszy - 19.06

Serdecznie zapraszamy na cykliczne spotkanie grupy wolontariuszy, które odbędzie się w piątek 19.06.15 o godzinie 18.00.
Spotykamy się w Pracowni Terapii i Rozwoju - ul.Wilcza 31 m 7, klatka A (4 piętro).

W zeszłym miesiącu spotkanie poświęciliśmy na organizację programu, który z powodzeniem zaprezentowany został w Dniach Różnorodności. Wszystkim wolontariuszom jeszcze raz dziękujemy! Za nami również wydarzenie organizowane przez APS - IV Konferencja "Człowiek w Środowisku". Mogliśmy wysłuchać m.in. wystąpień ekspertów poprzez doświadczenie.
Obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia Spółdzielni Socjalnej o profilu gastronomicznym (mały catering) oraz wspólnej pracy z grupą edukatorów nad wnioskiem grantowym przeznaczonym na szkolenie.

Zachęcamy Was również do udziału w II Seminarium Filozoficzno-Psychiatrycznym.
Fundacja eF Kropka została partnerem II Otwartego Seminarium Filozoficzno-Psychiatrycznego pt. "Norma / Patologia", które odbędzie się 20 czerwca (sobota) w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w godzinach 11-19. Seminarium - mające formę jednodniowej konferencji i pomyślane od razu jako cykl - ma na celu integrację środowiska zajmującego się ochroną zdrowia psychicznego bez pominięcia żadnej ze stron.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/events/1578215652432623/.

Do zobaczenia!