Spotkania integracyjne

Poszukujemy chętnych do nowej grupy integracyjnej Fundacji eFkropka

UWAGA! Fundacja eFkropka serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do nowej grupy integracyjnej dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego.

O spotkaniach integracyjnych

Osoby z doświadczeniem kryzysu psychicznego - przy wsparciu Fundacji - zdecydowały się zorganizować spotkania integracyjne dla innych osób chorującyh.

Chcemy spotykać się, żeby zawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie, dzielić się swoim doświadczeniem, wspólnie spędzac czas w ciekawy sposób. Oprócz tego chcemy też wychodzić razem na miasto - do galerii, kina i teatru. Jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje spędzania wolnego czasu.

Jak dotrzeć do Centrum Paca

Dzięki uprzejmości Centrum Aktywnosci Lokalnej na ul. Paca 40 będziemy się mogli spotykać w soboty w salach Centrum. Jeśli bedziecie jechać z innych części Warszawy, trzeba najpierw dotrzeć do ronda Wiatraczna (np. tramwajem przez most Poniatowskiego), a potem przejść kawałek - dojście do Centrum obrazuje mapka zamieszczona poniżej. Przed wyłaczeniem z ruchu mostu Łazienkowskiego, do Centrum można się było dostać także od stacji metra Politechnika - autobusem 523 i 188. Teraz te autobusy kursuja jednak mostem Poniatowskiego i dalej - wałem Międzyszyńskim.